€ 2800-4000

Od zaraz dam pracę w Niemczech na budowie dla glazurnika-kafelkarza Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 12, 2019 5:12 am

Oferujemy zatrudnienie w Bielefeld dla budowlańców na stanowisku glazurnika-kafelkarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Glazurnik/Kafelkarz

Lokalizacja: Bielefeld, Münster i Osnabrück, Niemcy

Pensja: 2800 do 4000 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w obrębie 40 km od miast  Bielefeld, Münster i Osnabrück
  • prace przy wykończeniach na większych projektach
  • obowiązkiem pracownika będzie praca przy remontach i wykończeniach polegająca na przygotowaniu podłoża  i montaż glazury oraz innych płytek

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w systemie akordowym
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 8 euro na dobę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • jobs@con-s-ag.de

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: +48223803904, +4952158816994

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnikow-plytkarzy-od-zaraz-2019-bielefeld/

ID ogłoszenia: 1295d278e3b2b6cc