€ 1450-1650 netto/mc

Sezonowa praca w Niemczech bez języka od zaraz przy zbiorach ziemniaków Dargun

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dargun
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:41

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech – Dargun przy uprawie i zbiorach ziemniaków. Zatrudnienie od zaraz w rolnictwie dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w pensjonacie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru ziemniaków

Lokalizacja: Dargun, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro netto dla osób bez języka przy wypracowaniu 175 godzin miesięcznie i byciu na 1 grupie podatkowej lub 1650 euro netto dla osób ze znajomością języka również przy 175 godzinach pracy i 1 grupie podatkowej

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca w rolnictwie
  • obowiązkiem będzie uprawa i zbiór ziemniaków
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za sortowani i magazynowanie zbioru

Oczekiwania:

  • jedna z 4 osób musi przyjechać własnym autem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawą
  • 175 godzin pracy w miesiącu
  • zamieszkanie w cenie od 120 do 150 euro miesięcznie w pensjonacie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na adres: cv@info-pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 666 017 064 / 666 015 872

Dzwonić można od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 17:00 i w piątku od 9:00 do 17:00

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-w-rolnictwie-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 2695b75e8b32ca37