€ 2300 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 29, 2022 1:23 am
  • Wygasa: 1 dzień, 8 godzin

Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy prezentowe. Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie pakowanie kawy do opakowań kartonowych promocyjnych

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w grupie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelność

Zapewniamy:

  • przejrzystą umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na okres 3 miesięcy
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Pakowanie kawy, Berlin lipiec_22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-w-berlinie-jako-pakowacz/

ID ogłoszenia: 91362e2c748ca9f1