€ 2250-2750/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji kremu czekoladowego fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 7, 2021 2:30 am

Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Wakaty: 14

Termin: od maja 2021

Pensja: od 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • przez pierwsze dni pracy pracownik będzie przeszkolony i przejdzie trening stanowiskowy
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało donoszenie surowców, kontrola jakości procesów produkcyjnych, pilnowanie ciągłości, dbanie o porządek, samodzielna obsługa i konserwacja sprzętów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie za pokój dla par albo 150 euro miesięcznie dla singli
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-czekoladowego-kolonia-2021/

ID ogłoszenia: 26660943a9aae809