€ 11,00/h +zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji wędlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2020 05:11

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dla par i kobiet oferta pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji wędlin. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego dla osób dyspozycyjnych do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę w fabryce wędlin
  • zadania wykonywane są w godzinach od 6 do 15 na hali przy temperaturze ok. 15 stopni Celsjusza
  • pracownik będzie odpowiedzialny za naciąganie jelit na maszynę w celu napełnienia, sortowanie, obsługiwanie oraz mycie i konserwacja urządzeń, skrzynek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego u jednej osoby

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskiego biura
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – umowę polską
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawca zapewnia dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem
  • opcja otrzymania zaliczki
  • nadgodziny płatne są dodatkowo od 25 do 100% stawki podstawowej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny dostępny z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację:

  • Ola: 600787656
  • Asia: 534202626
  • Martyna: 730212828
  • Paulina: 536262020
  • Daria: 536 262 629
  • Ania:666 169 543
  • Kasia:692 848 424

źródło: www.olx.pl/oferta/pracownik-produkcji-kobiety-lub-pary-11-00-euro-CID4-IDE62ER.html

ID ogłoszenia: 5605e795293a8915