€ 9,50/h brutto i na akord

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: maj 26, 2021 01:35

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie 2021 w Berlinie dla chętnych bez znajomości języka na okres 3 miesięcy. Zakwaterowanie płatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy za prace rolnicze oraz sortowanie szparagów lub 0,70 euro brutto/kg w przypadku zbiorów

Umowa: 3 miesiące

Zakres zadań:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy wykonywaniu zadań rolniczych, sortowaniu zbioru oraz zbieraniu szparagów na polu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy rolniczej
  • gotowość do wyjazdu na 3 miesiące
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, motywacja, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w 2-3 osobowych mieszkaniach pracowniczych (dostęp do Internetu, pralki, łazienki z prysznicem i WC, kuchni z kuchenką, lodówką, garnkami, naczyniami i sztućcami za 4,75 euro za dobę
  • niemiecką umowę o pracę
  • pościel
  • obiad w cenie 4,75 euro dziennie
  • pracę w wymiarze od 48 godzin w tygodniu
  • zorganizowany wyjazd za 560 PLN (pakiet ASSISTANCE) – opiekun, ubezpieczenie oraz przejazd do Niemiec

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerami:

  • 134463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-2021-berlin/

ID ogłoszenia: 25660ad3c029257c