€ 2360 +premie, dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 11, 2020 04:16

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech także dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2360 euro brutto miesięcznie oraz do tego atrakcyjne premie i dodatki

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej
  • przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego
  • obowiązkiem będzie dbanie o jakość produkcji i produktów, samodzielne wypełnianie nieskomplikowanych i powtarzalnych zadań przy taśmie produkcyjnej
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość, solidność, uczciwość
  • pełna samodzielność
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach, bankach, u lekarza
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w pełni wyposażonym mieszkaniu za 300 euro miesięcznie od osoby
  • system zmianowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 1,5 roku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pc/k/12/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-kolonii-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3995fd09a656a762