€ 2360 +premie, dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2021 3:01 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2360 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa urządzeń, pakowanie produktów gotowych, przeprowadzanie kontroli jakości, dostarczanie składników itp.
  • praca w reżimie sanitarnym
  • pełny etat 5 dni po 8h

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienność, samodzielność, samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę na 1,5 roku
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/k/01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-2021-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 38960099160805c9