€ 9,27-10,25/h +dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2020 bez języka przy sortowaniu paczek w firmie z Neuenstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenstein
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 3, 2020 01:10

Firma logistyczna z Neuenstein poszukuje od zaraz pracowników fizycznych, także bez znajomości języka do pracy w Niemczech 2020 przy sortowaniu przesyłek pocztowych i paczek kurierskich. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione.

Data wygaśnięcia: 2020-03-21

Liczba wakatów: 25

Regiony: Niemcy Börnicke, Neuenstein

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK SORTOWNI PRZESYŁEK KURIERSKICH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przyjmowanie i segregowanie paczek pocztowych do 30 kg
Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
Pozostałe czynności magazynowe

WYMAGANIA:
Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
Mile widziany własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,27-10,25 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
Zakwaterowanie
Możliwość pracy w nadgodzinach
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja przez stronę:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/306387/0/

ID ogłoszenia: 3845e545eeb13978