€ od 13-16/h

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz hurtownia, Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 3, 2023 02:15

Hurtownia zabawek z Poczdamu od zaraz poszukuje komisjonerów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek. Zakwaterowanie darmowe na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Termin: od zaraz

Miejscowość: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

Zakres obowiązków obejmuje dbanie o porządek na magazynie hurtowni zabawek, odbieranie dostaw, układanie produktów na półkach, kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera ręcznego, pakowanie i wysyłanie towarów oraz wprowadzanie informacji do systemu. Dodatkowe zadania mogą być przydzielane na bieżąco.

Oczekiwania:

Oczekujemy od kandydatów na stanowisko umiejętności pracy w zespole, efektywności, gotowości do pracy w nadgodzinach, energiczności, pozytywnego podejścia, zaangażowania oraz doświadczenia na podobnym stanowisku, co będzie dodatkowym atutem. Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie.

Zapewniamy:

Zapewniamy niemiecką umowę o pracę, bezpłatne zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące współpracy, trzymiesięczny okres próbny, z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników, pracę w trzech zmianach, ubezpieczenie pracownicze zapewniające bezpłatną opiekę medyczną, rzetelne szkolenia pracownicze, stabilne wynagrodzenie oraz punktualną wypłatę pensji.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Hurtownia zabawek | Poczdam 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-magazynie-zabawek-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-w-poczdamie/

ID ogłoszenia: 7364011e3c94ccf