€ Do uzg.

Od zaraz na produkcji kanapek Niemcy praca bez języka, Kilonia 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kilonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 01:09

Fabryka z Kilonii od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji kanapek 2022. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zapewnioną opieką rezydenta.

Wynagrodzenie: do ustalenia

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kilonia, Niemcy

Pensja: do ustalenia plus atrakcyjne dodatki – 80 euro do transportu, 400 euro dodatek frekwencyjny wypłacany kwartalnie, 50 euro dla kierowcy i 300 PLN netto za polecenie

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie kompletowani gotowych produktów, wykonywanie prac porządkowych
  • zadania przy taśmie produkcyjnej i części magazynu

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • zdolność do pracy w grupie
  • wydajność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na rok
  • dodatki dla kierowcy za każdy przejechany kilometr
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania w Niemczech
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne premie i dodatki za polecenia pracowników

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/produkcja-kanapek

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA-PRACY–PRODUKCJA-KANAPEK-PRZEKASEK/72180/

ID ogłoszenia: 43362a7ae8276ab0