€ 2250/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie hurtowni z napojami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 9, 2021 2:37 am
  • Wygasa: 12 dni, 4 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla pomocnika na magazynie hurtowni z napojami w Essen. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miasto: Essen, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika w hurtowni z napojami
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac zlecanych na bieżąco – może to być kompletowanie i paletowanie zamówień, generowanie listów przewozowych, zabezpieczanie towarów, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, dbanie o porządek, rozładunek dostaw, transport wewnętrzny

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Praca na magazynie z napojami, Essen/04/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-essen/

ID ogłoszenia: 275606ef6670e721