€ od 12,55/h

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 22, 2022 02:22

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Monachium dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca wymaga posiadania doświadczenia w budownictwie.

Miejsce zatrudnienia: Monachium i okolice, Niemcy

Stanowisko: Pracownik remontowo wykończeniowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 12,55 euro brutto na godzinę pracy w przypadku zatrudnienia na umowie o pracę i 17 euro na gewerbe/działalności gospodarczej

Obowiązki:

  • praca w budowlance, głównie remonty i wykończenia wnętrz

Oczekiwania:

  • wysoka odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdolność do dobrej pracy zespołowej
  • chęć podnoszenia umiejętności i kwalifikacji
  • pełna punktualność
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej – pracownik ma obowiązek przedstawić odpowiednie dokumenty (ubezpieczenie zdrowotne, freistellungbescheinigung, zameldowania działalności)
  • szkolenie pracownicze na miejscu
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • +49 176 84920787

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-od-zaraz-bez-jezyka-przy-remontach-wykonczeniach-monachium/

ID ogłoszenia: 3626261273b5065c