€ 25 PLN/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw od zaraz dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 19, 2019 05:11

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach warzyw dla par bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym przy marchwi, cebuli i pietruszce.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: 25 PLN na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w Niemczech na gospodarstwie rolnym przy zbiorze na polu oraz pakowaniu na hali

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na czas określony
  • wysoka sprawność
  • doświadczenie w pracy na polu i hali
  • preferowane zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • umowę do końca stycznia 2020
  • zatrudnienie również dla par
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • brak możliwości zjazdu do święta czy sylwestra do domu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, prosimy o kontakt pod numerem.

  • +4915211877780

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez źródło.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorze-warzyw-bez-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 2335dd2f686f1156

1 odpowiedź na “Bez języka sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw od zaraz dla par”

  1. Wlodzimierz na listopad 19, 2019 @ 11:09

    proszę o kontakt _ tel. +48507726888