Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1800 netto+zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Köln 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 15, 2023 02:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka jako pomoc kuchenna Köln 2023

Opis

Od zaraz firma cateringowa z Kolonii poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 1800 euro netto – do ręki miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: od zaraz

Opis zadań:

Na stanowisku pomocy kuchennej będziesz odpowiedzialny(a) za samodzielne przygotowywanie składników, takich jak obieranie, mycie i krojenie, wstępną obróbkę termiczną, obsługę urządzeń kuchennych, pakowanie gotowych dań, wykonywanie prac porządkowych oraz inne zadania przypisane na bieżąco.

Wymagania:

Wymaga się bardzo dobrej organizacji czasu pracy, zaangażowania w powierzone zadania, szybkiego przyswajania wiedzy, chęci do nauki, umiejętności pracy w grupie, energiczności oraz dostępności od zaraz. Mile widziane jest doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:

Oferujemy bezpłatne wyżywienie na miejscu w postaci przygotowywanych dań cateringowych, solidne i terminowe wynagrodzenie, w tym premie i dodatki za pełną frekwencję. Zapewniamy rzetelne szkolenie pracownicze oraz pomoc w dostosowaniu się do nowego środowiska pracy. Na miejscu będzie obecny polskojęzyczny koordynator, który zapewni wsparcie w sprawach formalnych i życiowych. Istnieje możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników. Oferujemy niemiecką umowę o pracę, początkowo na okres próbny, podpisaną bez pośredników z pracodawcą. Dodatkowo, zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie!

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 08/2023 Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 69264d4e4ec2a36a

   

ilość wszystkich wyświetleń: 84, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.