€ 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2021 przy sprzątaniu biur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 5, 2021 5:08 am
  • Wygasa: 5 dni, 5 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek bądź sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy stycznia 2021

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni komercyjnych – głównie biur
  • aktualnie w dobie pandemii praca wykonywana jest zgodnie z wysokimi normami BHP – dystans, dezynfekcja, noszenie maseczek, rękawiczek
  • sprzątanie wykonywane jest preparatami na bazie alkoholu

Wymagania:

  • zaangażowanie, dokładność, wysoka precyzja pracy
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność i jednocześnie zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dokładność, energiczność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone zadania
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dostęp do świadczeń – np. możliwość pobierania Kindergeld
  • wolne weekendy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych a także przy zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania w Niemczech
  • przejazdy samochodami służbowymi lub bilet na komunikację miejską

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur – od II połowy stycznia 2021, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8625ff1d961a8882