€ 12,00

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech – pracownik zieleni miejskiej, Hünfelden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 65597 Hünflden
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Opublikowany: sierpień 28, 2020 03:07

Z podstawową znajomością języka w rejonie Hünfelden do podjęcia fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy pielęgnacji zieleni miejskiej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na okres zatrudnienia.

Dla Klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydata na stanowisko pracownik zieleni miejskiej. Firma zajmuje się utrzymaniem porządku przy zieleni miejskiej na obszarze danych miast. Nie jest wymagane doświadczenie.

Miejsce pracy: 65597 Hünfelden, Niemcy

Zakres obowiązków:
– prace pielęgnacyjne i przycinanie żywopłotów,
– prace brukarskie,
– prace z kamieniem naturalnym,
– pielęgnacja trawników i terenów zielonych,
– nowe siewy i nowe nasadzenia,
– obsługa maszyn ogrodniczych (np. kosiarki, podkosiarki, dmuchawy, piła motorowa, szlifierka)

Wymagania:
– minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego,
– prawo jazdy kat. B,
– możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “ogród”.

ID ogłoszenia: 2635f46226b7d3dc