€ 10,00

Pomocnik budowlany bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz w Neckarsulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 74172 Neckarsulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Opublikowany: sierpień 7, 2020 04:40

W rejonie Neckarsulm także bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla pomocników budowlanych. Zatrudnienie od zaraz przy fasadach również bez doświadczenia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pomocnika do montażu. Klient zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem fasad metalowych, dachów płaskich oraz hali. Nie jest wymagane doświadczenie, zlecenie wykonuje się w brygadach, są to proste prace takie jak noszenie, przenoszenie, pomoc w pracach okołobudowlanych.

Pracownik ogólnobudowlany

Rozpoczęcie projektu: 07.09 lub 14.09.2020r.
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: 74172 Neckarsulm (okolice Stuttgartu), Niemcy

Obowiązki:
• Wykonywanie czynności pomocniczych przy montażu metalowych fasad i dachów
• Noszenie, przenoszenie i montaż konstrukcji i elementów metalowych
• Montaż izolacji, prace pomocnicze

Wymagania:
• Brak lęku wysokości,
• Doświadczenie w pracach budowlanych

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “pomocnik budowlany”.

ID ogłoszenia: 6995f29070090399