€ 2600+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przeprowadzki Hanower 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 01:23

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hanowerze przy przeprowadzkach firm i klientów indywidualnych. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie + 15 euro netto diety dziennie

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy przeprowadzkach – przenoszenie, zabezpieczanie, pakowanie, transport, montaż
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • dla najlepszych pracowników opcja przedłużenia
  • przejrzystą umowę o pracę i dobre zarobki
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • możliwość dogadania się co do dogodnych terminów zjazdów do Polski

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fp/a/07/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-hanower-2022/

ID ogłoszenia: 47662b44ccf90cea