€ 4000-15000 PLN

Od zaraz bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek 2021 Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 26, 2021 3:55 am

Od zaraz zatrudnienie na plantacji w Bad Friedrichshall przy zbiorach truskawek 2021. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Bad Friedrichshall, Niemcy

Zarobki: 4000-15000 PLN – obowiązują stawki akordowe w wysokości 3,15 euro za 5 kilogramową skrzynkę lub 9,50 euro brutto na godzinę przy innych zadaniach niż zbiór

Liczba miejsc do obsadzenia: 60

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 20 kwietnia 2021

Zakres zadań:

  • praca na polu oraz pod tunelami foliowymi przy zbiorze truskawek
  • każda z plantacji ma po 10 ha

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od pań
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze
  • pracowitość
  • świetne zorganizowanie czasy pracy
  • zręczność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pracę sezonową dla kobiet
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdy do Niemiec

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 504 736 074

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-truskawek-bez-jezyka-2021-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 767605cf50c606c6