€ do 1600 netto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji części samochodowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 9, 2019 05:00

Fabryka motoryzacyjna z Hanoweru poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy produkcji części samochodowych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 1250 – 1600 Euro netto netto “na rękę” już po opłaceniu zakwaterowania

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie zajmującej się produkcją elementów na potrzeby branży motoryzacyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obróbkę oraz dbanie o wysoką jakość elementów
  • do zadań należeć będzie pakowanie i konfekcjonowanie
  • wszystkie zadania są proste, praca jest powtarzalna

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane zgłoszenia od par oraz grup z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, staranność, niezawodność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy polsko-niemieckiej
  • pełny etat -40 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech z opcją przejścia na umowę z pracodawcą
  • nowoczesny zakład pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko fabryki
  • wsparcie koordynatora dwujęzycznego – porozumiewającego się zarówno w języku polskim jak i niemieckim
  • premie na święta i wakacje
  • płatne dni świąteczne wypadające w tygodniu roboczym
  • dodatki za prace w godzinach nocnych i nadliczbowych +25%
  • 3 zmianowy system pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 985d23c39a28874