€ na akord

Od lipca sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2017 12:09

Szukamy od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek. Oferta od lipca 2017 na plantacji z ok. Hamburga dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: około 70 km od Hamburga
Zarobki: stawki akordowe wynoszące 3 euro za koszyczek
Start: od 4 lipca 2017
Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór owoców miękkich na plantacji

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz
  • wyjazd od 4 lipca 2017
  • możliwość założenia za transport do Niemiec, później kwota w wysokości 100 euro będzie odciągnięta z zarobków
  • zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych plus obiad i dostęp do wi-fi w cenie 8 euro za dzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o pilny kontakt, pod numerem: 577 020 460

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-niemcy-zbior-truskawek-pilnie-poszukuje-6-osob-CID4-IDmX9FG.html#f56b459a4f

ID ogłoszenia: 5385950cb4b8ba63