€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Burgdorf 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Burgdorf
  • Opublikowany: styczeń 30, 2017 15:05

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych przy dociepleniach. Zatrudnienie w Burgdorf dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Burgdorf – powiat Hannover
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • prace budowlane, polegające na montażu ociepleń ścian z tynkiem zewnętrznym – WDVS
  • obowiązkiem będzie montowanie elewacji z klinkieru
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika prac

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest wymagana do pojęcia tej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie budowlane
  • praktyczna umiejętność montażu dociepleń budynków

Oferujemy:

  • umowę zgodną ze standardami niemieckimi na pełen etat
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • bardzo dobrą stawkę godzinową
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w Burgdorf
  • pracodawca odprowadza składki zdrowotne, emerytalne, od utraty pracy, pielęgnacyjne oraz zapewnia ubezpiecznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 449588f331c7ec31

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Burgdorf 2017”

  1. adek110184 na marzec 31, 2017 @ 11:36

    Witam szukam pracy obecnie pracuje w Monachium 10letnie doświadczenie na różnych budowach.najlepiej elewacje wykończenia okna.1691411356