€ na akord

Od czerwca sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek na wakacje Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2015 21:31

Oferujemy zatrudnienie w gospodarstwie rolnym ze Zwickau przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla studentów na wakacje od czerwca 2015 do końca sierpnia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Zwickau (okolice)

Termin: II połowa czerwca do końca końca sierpnia

Wynagrodzenie: na akord

Obowiązki:

  • Zbiór i sortowanie owoców miękkich na plantacji. Praca odbywa się od wczesnych godzin rannych. Pracownicy wykonują swoje zadania bez względu na pogodę.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • pracowitość
  • wytrzymałość fizyczna
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • duża motywacja
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej
  • możliwość wyjazdu w podanym terminie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych znajdujących się na terenie gospodarstwa, koszt dobowy to ok 3,5 euro
  • zatrudnienie dla studentów na wakacje
  • zapewnione dobre warunki mieszkalne
  • możliwość wypożyczenia płatnego odzieży roboczej – sztormiaków i kurtki oraz obuwia
  • możliwość wykupienia jednego ciepłego posiłku w trakcie dnia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Zbiory truskawek, Zwickau.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 8415552599a6d694

4 komentarze na “Od czerwca sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek na wakacje Zwickau”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Zbiory truskawek . Zwickau na maj 14, 2015 @ 06:52

    Witam mam nazywam się Aneta Mołojec mam 18 lat jestem pracowita i od dwóch lat w sezonie zbieralam truskawki w Polsce wie mam doświadczenie. Jestem osoba bez nalogow sumienna i szybko nawiązuje kontakty mój nr tel 537093545

  3. markus12 na maj 14, 2015 @ 20:31

    Witam,
    Trzej młodzi 20-latkowie sa zainteresowani ofertą pracy sezonowej przy zbiorach borówki. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Jesteśmy pracowitymi i ambitnymi osobami które rzetelnie wykonują swoją pracę, posiadamy doświadczenie przy zbiorze warzyw i owoców. Bardzo szybko się uczymy i przystosowujemy do warunków pracy, nie posiadamy nałogów. Mamy opanowany angielski w stopniu komunikatywnym. Swoją chęć do pracy motywujemy pójściem na studia w najbliższym czasie.
    Kontakt:
    email: umpp@wp.pl
    telefon: 502994808

  4. zbiory 2015 na maj 28, 2015 @ 14:23

    mam 19 lat. Jestem osobą energiczną, poszukuje pracy od ZARAZ. Prosze o odpowiedz na nr 570599197 albo na e-maila marcinantoszzz@interia.pl . mam duze pole truskawek w domu takze jakies doswiadczenie mam w zbieraniu truskawek