€ 50-53 PLN/h brutto

Niemcy praca w ogrodnictwie od zaraz przy zbiorach kwiatów bez języka Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2022 02:38

Oferujemy zatrudnienie sezonowe w szklarni z Kempen od zaraz przy zbiorach kwiatów. Niemcy praca w ogrodnictwie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów kwiatów

Termin: od zaraz

Umowa: w zależności od pracownika, możliwa umowa na cały rok

Miejsce zatrudnienia: Kempen, Niemcy

Zarobki: 50-53 PLN/h brutto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w szklarni przy sadzeniu, zbiorach i sortowaniu kwiatów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie dla osób bez doświadczenia i znajomości języka
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie dodatkowe
  • bezpłatne lokum w jednorodzinnych domkach z dostępem do telewizji polskiej w pokojach
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • pracę w przyjaznym zespole

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 957 579 757
  • 957 570 990

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogrodnictwo-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-zbiory-kwiatow-kempen/

ID ogłoszenia: 222639705af04a3a