€ 2150-2650/mc brutto

Niemcy praca dla par od zaraz na produkcji kremu czekoladowego bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 2, 2020 02:40

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie – stawka ustalana indywidualnie na podstawie doświadczenia, kwalifikacji i stopnia znajomości języka

Start: od października br.

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na różnym etapie produkcji kremu czekoladowego
  • w zależności od aktualnego zapotrzebowania (zależnego między innymi od okresu urlopowego, świątecznego covidu lub braków kadrowych z przyczyn niezależnych) pracownik będzie przydzielany do obsługi urządzeń produkcyjnych, odmierzanie składników, pakowaniu gotowego produktu, dbaniu o ciągłość i jakość
  • pracownik przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zajęcia przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • brak nałogów
  • szybkość w przyswajaniu wierzy
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność, niezawodność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary w wynajętych mieszkaniach pracowniczych o dobrym standardzie
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami
  • pełny etat
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 10/20, wraz z załączeniem CV, na adres:

email: dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 1515f72410e17408