€ 13,50/h brutto +dieta

Niemcy praca w budownictwie od zaraz dla malarza przy wykończeniach w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2020 03:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie dla malarza budowlanego w Lipsku przy malowaniu, szpachlowaniu ścian etc.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę + dieta za każdy dzień roboczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac o charakterze wykończeniowych przy przygotowaniu podłoża, szpachlowaniu, szlifowaniu, tapetowaniu, malowaniu
  • również prace na zewnątrz

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie wykształcenia w kierunku malarza
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zarobki zgodne z podstawową taryfą niemiecką iGZ
  • opcja przejścia na pracę bezpośrednio u klienta
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • dodatki na święta i urlop
  • rocznie od 24 do 30 dni urlopu
  • świetne stanowisko
  • premie za polecenia pracowników
  • opieka koordynatora polskojęzycznego na miejscu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani wiadomość z załączeniem CV, należy przesłać na adres:

  • g.kusnierz@polke-zeitarbeit.de

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • 004934199384053

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-przy-wykonczeniach-lipsk/

ID ogłoszenia: 3555f8337b0204e6