Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 15 €/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu siłowni od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 19, 2023 01:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu siłowni od zaraz w Dreźnie

Opis

Dla sprzątaczek-sprzątaczy także bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu klubu fitness/siłowni w Dreźnie. Zakwaterowanie dla pracowników będzie dostępne na miejscu za opłatą.

Stanowisko pracy: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

Do zakresu zadań pracownika na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki w siłowni i klubie fitness będzie należało wykonywanie fizycznej i samodzielnej pracy, polegającej na utrzymaniu czystości w wyznaczonych pomieszczeniach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za mycie podłóg, sprzątanie toalet i natrysków, wycieranie sprzętów, uzupełnianie środków higienicznych, mycie luster oraz wykonywanie innych zadań związanych z utrzymaniem porządku.

Oczekiwania:

Oczekiwania wobec kandydatów to dyspozycyjność od zaraz, sumienność, punktualność oraz doświadczenie w podobnej pracy będzie atutem. Osoby znające język niemiecki mają pierwszeństwo przy rekrutacji.

Zapewniamy:

Zapewniamy rzetelne wdrożenie stanowiskowe, opiekę rezydenta polskiego pochodzenia, niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz na pełny etat, możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych oraz pierwszą umowę na 3 miesiące, kolejną na stałe. Ponadto, pracownik będzie miał dostęp do siłowni po godzinach, a na miejscu zapewnione jest zamieszkanie odpłatne w cenie 250 euro miesięcznie.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni Drezno, maj 2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-silowni-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 3556466a3df073fb

    

ilość wszystkich wyświetleń: 174, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.