€ 10,45/h brutto

Niemcy praca sezonowa 2022 bez języka zbiory warzyw od zaraz w Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 12 tygodni
  • Opublikowany: sierpień 5, 2022 01:18

Oferta aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Bielefeld bez znajomości języka i doświadczenia na 12 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Miasto: 49328 Melle, Bielefeld, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Zatrudnienie: od 01-15.08 do 15.11

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolniczym
  • obowiązkiem będzie zbiór, pakowanie i cięcie kalafiorów, brokułów, sałaty oraz rukoli

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • obowiązkowe jest przyjechanie do siedziby firmy w celu podpisania umowy zatrudnienia

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty
  • tygodniowo około 50 godzin
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 6,50/dobę za miejsce w kontenerze mieszkalnym

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • biuro@kamal.info.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-warzyw-od-zaraz-bez-jezyka-2022-bielefeld/

ID ogłoszenia: 45662ebfac50d835