€ 10-12 tys PLN/mc brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rovershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:27 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od maja 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: za zbiór owoców ok. 10 tyś PLN brutto, za inne prace, np: pielenie 9,60 euro netto/h

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze truskawek
  • dodatkowe zadania polegające na plewieniu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pracę od maja 2021 przez okres minimum 50 dni
  • opcja zatrudnienia również na wakacje – 3 miesiące
  • bezpieczne środowisko pracy
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu ze śniadaniem oraz obiadem za 10 euro
  • darmowy dostęp do usługi prania
  • bezpłatne wifi
  • opcja wypożyczenia przeciwdeszczowej odzieży do pracy
  • atrakcyjna aplikacja na telefon do kontroli swoich wyników pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • pon-pt od 10 do 14 – 94 36 62 712
  • wt i czw od 20 do 21 pod numerem: +48 606 287 948

więcej informacji można uzyskać na stronie: karls.jobs

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-2021-przy-zbiorach-truskawek-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 475fbff4c814add