€ 2200-2450/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla par przy pakowaniu przekąsek Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 16, 2020 03:00

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina od zaraz dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej w nowoczesnym zakładzie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie (na podstawie indywidualnych kwalifikacji, znajomości języka itp.)

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane są na hali przy temperaturze pokojowej

Wymagania:

  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność utrzymywania ładu wokół siebie
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, pracowitość, zaangażowanie
  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialność
  • możliwość przejścia badań w niemieckim sanepidzie – koszt ok. 25 euro jednorazowo, pobierany na miejscu w jednostce

Zapewniamy:

  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • rzetelne przeszkolenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, administracyjnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od pary w pokoju wynajmowanego mieszkania z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie przekąsek – 10/Berlin” prosimy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com

Aby zgłoszenie było kompletne prosimy o załączenie CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 7955f88a1e6be695