€ od 16,25 €/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu kosmetyków bez języka dla par w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2024
  • Opublikowany: marzec 29, 2024 02:46

Od zaraz także dla par pakowaczy w rejonie Drezna aktualna propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie bez znajomości języka do końca czerwca 2024.

Opcja zakwaterowania dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Drezno

Start: od zaraz

Zarobki: 16,25 €/h brutto

Liczba miejsc: 4

Umowa: tymczasowa do końca czerwca 2024

Zakres obowiązków:

  • Niniejsza rola obejmuje kompleksowe przygotowywanie zestawów promocyjnych z różnymi markami kosmetyków, co obejmuje zarówno ich pakowanie, jak i rozpakowywanie.
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skrupulatne tworzenie zestawów kosmetycznych zgodnie z indywidualnymi preferencjami klientów, dbając o każdy szczegół.
  • Do zadań pracownika będzie należało nie tylko umieszczanie produktów w opakowaniach, ale także dodawanie dodatkowych akcesoriów, takich jak myjka do ciała czy kosmetyczka, dostosowanych do konkretnej kompozycji zamówienia.
  • Dodatkowo, firma specjalizuje się w kreowaniu luksusowych koszy prezentowych, co stanowi istotny aspekt codziennej pracy pracownika, wymagający dbałości o estetykę i elegancję każdego prezentu.

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy natychmiast po złożeniu oferty.
Dostępność do końca czerwca 2024 roku jest wymagana.
Brak konieczności posiadania znajomości języka niemieckiego, co otwiera możliwość aplikowania dla wszystkich zainteresowanych kandydatów.
Umiejętność efektywnej współpracy zarówno w zespole, jak i w pracy samodzielnej jest kluczowa.
Precyzyjne i dokładne umiejętności pakowania produktów są wymagane, aby zapewnić wysoką jakość finalnych produktów.
Wytrzymałość na długotrwałą pracę w pozycji stojącej jest niezbędna, aby sprostać wymaganiom pracy na linii produkcyjnej.

Oferta obejmuje:

  • Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do Twoich preferencji, zapewniając wygodę i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu tymczasowego kontraktu, dająca perspektywę stabilności i rozwoju zawodowego.
  • Dostępność zakwaterowania na miejscu za symboliczną opłatą: 150 euro miesięcznie od jednej osoby lub 250 euro od pary, co ułatwia szybką adaptację i integrację z lokalnym środowiskiem.
  • Pełne wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora na miejscu, co ułatwia komunikację i rozwiązywanie wszelkich pojawiających się problemów.
  • Możliwość pracy w przyjaznym i dynamicznym międzynarodowym zespole, co sprzyja atmosferze współpracy i motywacji.
  • Umowę tymczasową na okres 3 miesięcy, dająca okazję do zdobycia nowego doświadczenia zawodowego i rozwoju umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,25 euro brutto za godzinę pracy, co stanowi konkurencyjną ofertę na rynku.
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego, otwierająca drzwi do dalszych możliwości kariery.
  • Pomoc przy wszelkich sprawach formalnych na miejscu oraz tłumaczenia, co ułatwia proces adaptacji i integracji z nowym środowiskiem pracy.

Aplikacja:

Praca od II połowy marca 2024, po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Pakowanie kosmetyków Drezno 03/24 – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 8556605fca086cfe