€ 14/h

Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2019 05:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Hanowerze dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w okresie przedświątecznym, kiedy branża notuje najwięcej zleceń sprzątania
  • możliwa praca również w weekendy
  • zadaniem będzie sprzątanie domów, mieszkań oraz biur
  • zadania są typowe dla stanowiska – odkurzanie, mycie podłóg, ścielenie łóżek, zmiana pościeli itp.
  • odpowiednio wyżej płatne są prace polegające na myciu okien czy prasowaniu prania

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego i chęć uczenia się
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • dostępność od grudnia 2019
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • auto służbowe
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • uniform służbowy, sprzęty oraz profesjonalną chemię
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość wzięcia udziały w kursach języka niemieckiego organizowanych w siedzibie firmy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, od grudnia 2019 Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 3735dd3128d2bb52