€ do uzgodnienia

Niemcy praca przy sprzątaniu centrum handlowego od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2015 12:42

Poszukujemy Polaków do sprzątania centrum handlowego w Düsseldorfie. Zatrudnienie od zaraz na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • mopowanie podłóg
  • sprzątanie toalet ogólnodostępnych
  • porządkowanie części restauracyjnej
  • wynoszenie śmieci
  • przecieranie kurzy
  • sporządzanie raportów z wykonanej pracy oraz zgłaszanie awarii

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dbanie o dobre imię firmy
  • odpowiedzialność, dokładność
  • solidność
  • energiczność
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na niemieckich warunkach
  • zapewnione zamieszkanie na koszt pracownika
  • praca w systemie zmianowym
  • dobre zarobki
  • uniform służbowy oraz niezbędne sprzęty i środki do sprzątania
  • płatny urlop oraz dodatek świąteczny

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 23/10/15

ID ogłoszenia: 66255ffd50db5d28

1 odpowiedź na “Niemcy praca przy sprzątaniu centrum handlowego od zaraz Düsseldorf”

  1. Jestem zainteresowana praca mieszkam tu z rodzina juz 5 lat proszę o kontakt aleksandra witek