€ 12,5 euro/h brutto + dieta

Niemcy praca przy remontach i wykończeniach na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 17, 2015 13:52

Poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech-Stuttgart przy malowaniu i tapetowaniu. Zatrudnienie w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Oferta dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 12,5 euro/h brutto + dieta

Zadania:
Są to prace wykończeniowe związane z malowaniem, tapetowaniem, lakierowaniem, szpachlowaniem itp.

Wymagania:
– język niemiecki na dobrym poziomie
– doświadczenie budowlane w wymiarze 3 lat
– posiadanie referencji
– cierpliwość, dokładność, zaangażowanie
– przyjazd własnym samochodem jest konieczny
– wymagamy wykształcenia kierunkowego
– umiejętność ocieplania budynków i kładzenia podłóg jest mile widziane

Oferujemy:
– dieta w wysokości od 6 euro netto
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc przy szukaniu zakwaterowani w jak najkorzystniejszej cenie
– wdrożenie w system działania firmy
– pracę w międzynarodowym środowisku
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: rekrutacja@polkadra.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-praca-niemcy-przy-remontach-i-wykonczeniach-stuttgart/

ID ogłoszenia: 68054ba5bea663f2