€ 9,50 euro brutto/h + dieta

Niemcy praca pakowanie słonych przekąsek bez języka od zaraz Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 2, 2016 04:50

Aktualnie zatrudnimy pracowników na produkcję przy pakowaniu słonych przekąsek – czipsów, krakersów itp. Praca w Niemczech (Wolfsburg) bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek słonych

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę plus dieta, naliczana w wysokości 20 euro netto na każdy dzień roboczy

Miejsce zatrudnienia: Wolfsburg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • sprawowanie kontroli jakości
  • zdejmowanie z taśmy gotowych produktów i następnie wkładanie ich do kartonów
  • kartony należy zamknąć, zakleić taśmą i ułożyć na paletach
  • inne prace produkcyjne w fabryce słonych przekąsek w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby posiadające aktualną książeczkę z sanepidu
  • atutem będzie doświadczenie produkcyjne w branży spożywczej
  • zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • pracownicy najlepsi będą mieli możliwość przedłużenia umowy
  • na miejscu zapewniamy gruntowne przeszkolenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w schludnych warunkach za 100 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: pakowanie-przekąsek5/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 60157216c116cb54

2 komentarze na “Niemcy praca pakowanie słonych przekąsek bez języka od zaraz Wolfsburg”

  1. Witam serdecznie jestem gotowa podjąć współpracę z Państwem prosze o kontakt 0048660990708

  2. Witam jestem zainteresowany.Mieszkam w Wolfsburgu szukam pracy pilnie jestem pol polakiem pol niemcem Prosze o kontakt: 015208851350