€ 8/10 netto/h + zakwaterowanie

Praca w Niemczech remonty i wykończenia jako gipsiarz-malarz bez języka Philippsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Philippsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2017 01:45

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Philippsburg bez znajomości języka przy malowaniu, montażu regipsów, kładzeniu gładzi, itp.

Stanowisko: malarz – gipsiarz (szpachlarz)
Miejsce zatrudnienia: Philippsburg, Niemcy
Stawka godzinowa: w zależności od posiadanego doświadczenia ok. 8-10 euro netto na godzinę

Zakres zadań:

  • kładzenie gipsu
  • malowanie ścian
  • szpachlowanie
  • montowanie płyt kartonowo-gipsowych

Oczekiwania:

  • przynajmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy na budowie przy malowaniu, gipsowaniu i montażu regipsów
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • wiek do 50 lat
  • czynne prawo jazdy kat.B a także gotowość przyjechania swoim autem

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania zapewnione bezpłatnie na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie oraz druk A1
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę w Niemczech
  • osobom przyjeżdżającym własnym samochodem zwracamy koszty dojazdów i podróży do pracy

Aplikacja:
Osoby spełniający podany powyżej warunki i zainteresowane podjęciem tej pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń. Wiadomość e-mail z załączeniem CV a także opisu posiadanych umiejętności prosimy przesłać na adres:

  • cgc.praca.niemcy@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-praca-w-niemczech-przy-remontach-dla-gipsiarzy-malarzy-philippsburg/

ID ogłoszenia: 97458c9b22bb0d81