€ 1800/mc euro

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu art. skórzanych bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2017 02:53

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku pakowacza galanterii skórzanej. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w firmie z Lipska.

Stanowisko: Pakowacz produktów skórzanych

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pakowanie a także przepakowywanie zestawów artykułów skórzanych w nowe opakowania świąteczne oraz promocyjne
  • przeprowadzanie ostatecznej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zręczność, energiczność
  • spostrzegawczość
  • dobre zdrowie
  • brak uzależnień
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność do końca bieżącego roku

Zapewniamy:

  • przeszkolenie i wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • pracę od zaraz do końca listopada 2017
  • zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie w komfortowych warunkach
  • opcja wynajmu pokoju w hotelu robotniczym za 150 euro miesięcznie
  • premie
  • atrakcyjny gratis na święta

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej, Lipsk” należy przesłać z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-art-skorzanych-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 96159b1ad57853f5