€ 1300-1400 euro/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy Berlin dla par pakowanie biżuterii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: październik 22, 2015 05:10

Oferujemy pracę w Niemczech w fabryce na produkcji przy pakowaniu biżuterii znanej marki. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz biżuterii

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1300-1400 euro/mc brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wkładanie różnego rodzaju biżuterii – pierścionków, bransoletek, kolczyków do woreczków foliowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem zamówień na potrzeby sklepów oraz dla klientów indywidualnych

Wymagania:

  • gotowość do przechodzenia kontroli osobistej po każdej zmianie, brak przeciwwskazań do przechodzenia przez bramki kontrolne oraz kontroli szafek
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość
  • odpowiedzialność
  • uczciwość, lojalność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • ofertę skierowaną dla par
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania odpłatnie
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na adres: dringende@europe.com z dopiskiem: pakowaniebiżuterii/10/15

W zgłoszeniu należy załączyć CV oraz zdjęcie.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-przy-pakowaniu-bizuterii-dla-par/

ID ogłoszenia: 4405628417b5c567

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy Berlin dla par pakowanie biżuterii”

  1. Witam czy praca na pakowaniu bizuteri jest aktualna jestesmy chetni na ta prace pozdrawiam