€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie kafelkarz – glazurnik Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2016 04:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Augsburga dla glazurników – kafelkarzy przy układaniu płytek.

Stanowisko: Kafelkarz – pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • prace budowlane polegające na przygotowaniu – wyrównaniu ścian i podłóg
  • układanie płytek i kafelków
  • fugowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie i możliwość zabrania ze sobą własnych narzędzi
  • długotrwałe doświadczenie w pracy kafelkarza
  • zdolność do czytania rysunku technicznego
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • rzetelność, solidność, pracowitość

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • wysokie wynagrodzenie oraz liczne dodatki i świadczenia świąteczne
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi na adres:

  • Niemcy@euro-labora.com

Koniecznie prosimy załączyć dokładny opis doświadczenia!

źródło: http://www.praca4u.net/kafelkarz-niemieckie-warunki-zatrudnienia-id409698.html

ID ogłoszenia: 37757df4be33352e