€ 1,200.00

Niemcy praca opiekunka osób starszych do seniorki w Dänischenhagen – od 02.03.2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dänischenhagen
  • Opublikowany: luty 19, 2017 07:42

Potrzebny opiekun bądź opiekunka osób starszych od 2-go marca 2017 do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Dänischenhagen przy opiece nad seniorką w wieku 75 lat.

Miejsce pracy: Niemcy , Dänischenhagen 24229 – nr oferty: 13
Termin wyjazdu: od 02.03.2017
Wynagrodzenie: 1200 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani 75 lat i 80kg wagi. Pani ma Parkinsona, wysokie ciśnienie i jest po udarze. Ma problemy z utrzymaniem moczu. (pampersy) Stan podopiecznej coraz lepszy. Pani jest na wózku, sama je, bardzo ugodowa, duża sama pomaga. Trzeba ją podnosić do góry. Podopieczna robi się samodzielna. Przychodzą do niej terapeuci oraz logopeda.
Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
Kobieta (wiek do 60 lat)
język dobry
niepaląca
z doświadczeniem

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie  uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Ubezpieczenia dla członów rodziny
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE
KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel. 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy

ID ogłoszenia: 23558a43be89e5ce