€ 17,70/h brutto

Niemcy praca od zaraz w budownictwie dla malarzy w Monachium 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 18, 2020 4:20 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarzy budowlanych od zaraz. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Monachium dla wykwalifikowanych budowlańców. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 17,70 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie malowanie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych
  • zadania wykonywane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • pracownik będzie zajmował się również kładzeniem oraz zatapianiem siatki malarskiej

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • doświadczenie zawodowe w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełne ubezpieczenie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • po wcześniejszych ustaleniach regularne zjazdy do Polski
  • dodatek na święta i urlop

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu:

Sandra Samsel tel.: 574 474 789

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-budowlany-dam-prace-w-niemczech-w-budownictwie-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 9265fd9e9b1be35d