€ 2000 /mc brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z napojami Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2018 05:03

Od zaraz zatrudnimy osoby również bez znajomości języka na magazyn hurtowni z napojami w Dortmundzie. Oferta aktualnej zaraz pracy w Niemczech dla komisjonerów przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 2000 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień na magazynie hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona kompletuje towar na pele z użyciem skanera ręcznego który można używać również w języku polskim

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • dobre zdrowie
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w trybie zmianowym
  • umowę niemiecką na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z obowiązków możliwość przedłużenia
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • dodatki na pokrycie obiadów w kantynie pracowniczej
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/08/2018″, prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy załączyć aktualne CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-dortmund/

ID ogłoszenia: 9345b6372faa2103