€ 12/h netto

Niemcy praca od zaraz na budowie przy rozbiórkach z zakwaterowaniem Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 30, 2021 4:34 am
  • Wygasa: 6 dni, 1 godzina

Propozycja zatrudnienia od zaraz na budowie przy rozbiórkach – wyburzeniach w Lipsku. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 12 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac przy rozbiórkach, polegających na wyburzeniach, demontażu okien, drzwi, armatury

Oczekiwania:

  • mile widziana zdolność obsługi cięższego sprzętu
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • minimum roczne doświadczenie przy pracach wyburzeniowych
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę
  • zwrot kosztów za przejazd
  • możliwość pobierania zaliczek
  • ubezpieczenie pracownicze
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • przejrzyste i stałe warunki zatrudnienia
  • za polecenie fachowca dodatek w wysokości 70 euro
  • opieka rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, kontakt telefoniczny dostępny jest pod poniższym numerem:

  • 790-335-199

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-z-bezplatnym-zakwaterowaniem-lipsk/

ID ogłoszenia: 1796061e99c36cc3