€ 7000-15000 PLN brutto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach malin, borówek 2021 Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Opublikowany: lipiec 27, 2021 3:07 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach malin, porzeczek i borówek. Zatrudnienie 2021 w Erden dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie w domach na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów malin, borówek

Pensja: na akord, od 7000-15000 PLN brutto/mc

Miasto: Erden, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca sezonowa na polu przy zbiorze porzeczek, borówki oraz truskawek

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • ze względu na kwestie mieszkanie preferowane są zgłoszenia wyłącznie od kobiet

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie i stawki akordowe
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w domkach
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bez pośredników z pracodawcą/gospodarzem

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48513768908

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-malin-borowek-porzeczek-w-erden/

ID ogłoszenia: 20460fd65365904c