€ od 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie-dezynfekcja metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 12, 2022 01:33

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu oraz dezynfekcji wagonów metra. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy sprzątanie wagonów mera
  • praca wykonywana będzie wyłącznie na zmianie nocnej
  • pracodawca zapewnia komplet odzieży, środki do sprzątania i sprzęty

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do pracy na noce
  • zaangażowanie
  • brak uczuleń czy alergii
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • uniform służbowy
  • wdrożenie w zadania
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem i odprowadzaniem świadczeń
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sprzątanie metra, Berlin 08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatnie-dezynfekcja-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 60862f53c9c3b09f