€ od 12,50

Niemcy praca od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 3:07 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców również bez znajomości języka. Zatrudnienie na budowie w Berlinie od zaraz przy remontach i wykończeniach mieszkań oraz domów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta skierowana do dobrych fachowców budowlanych
  • do zadań należeć będzie przy szpachlowaniu, tynkowaniu, malowaniu, montażu regipsów, montowaniu podłóg, układaniu parkietu czy kafelków

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • wysoka motywacja
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Berlinie dla budowlańców również bez znajomości języka
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na zasadzie A2 ze stałą kartą Polaka
  • opcja zjazdów do Polski co piątek – brygada zjeżdża w okolice Bolesławca co piątek
  • pracę całoroczną
  • wolne weekendy
  • ok. 10 godzin pracy dziennie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • 889 358 175

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-praca-niemcy-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-przy-remontach-i-wykonczeniach/

ID ogłoszenia: 23261e95872e0112