€ 1600 Euro netto

Niemcy praca na budowie przy wykończeniach bez znajomości języka od zaraz, Bawaria 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: lipiec 23, 2019 03:39

Na terenie Bawarii od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na budowie bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach obiektów. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Praca w budowlance/ wykończeniach (K/M)
PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM
Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w branży budowlanej/ wykończeniowej.
WYNAGRODZENIE
• 1600 € netto przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy,
• Stawka 9,79 Euro brutto/h ,
• Dieta w wysokości 10-15 Euro netto za każdy przepracowany dzień,

CZAS PRACY
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową,
• Umowa na czas nieokreślony
ZADANIA:
• Prace pomocnicze na budowie
• Tynkowanie/ murowanie/ prace monterskie/ malowanie etc.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Umiejętności posługiwania się narzędziami budowlanymi,
• Doświadczenia w branży budowlanej,
• Posiadania prawa jazdy i samochodu
OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
• Praca w systemie od poniedziałku do czwartku (możliwe zjazdy na weekend),
• Możliwość wyjazdu w brygadzie
MIEJSCE PRACY
• Okolicy Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny do prowadzącego ofertę Michała Tischbierek : 887 029 961.

Nr. Cert. 6760

ID ogłoszenia: 2135d358fb370f48