€ 2000 Euro netto

Lipsk praca w Niemczech od zaraz jako ślusarz z umiejętnością spawania (K/M)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: sierpień 30, 2019 04:31

Od zaraz na terenie Lipska do podjęcia praca w Niemczech w branży przemysłowej na stanowisku ślusarza z umiejętnością spawania. Oferta adresowana do osób znających język niemiecki.

Ślusarz z umiejętnością spawania (K/M)
PRACA OD ZARAZ Z BEZPŁATNYM ZAKWATEROWANIEM OD 2000€ NETTO
Dla naszego klienta w Lipsku (Saksonia), poszukujemy ślusarzy do zarządzania ślusarnią.

WYNAGRODZENIE:
• 2000€ netto przy 168 godzinach z możliwością pracy w nadgodzinach
CZAS PRACY:
Od 02.09.2019 z dłuższą perspektywą czasową.
ZADANIA:
• Naprawa i konserwacja maszyn i systemów w maszynach i instalacjach na hali produkcyjnej.
• Budowa/przekształcenie części maszyn i urządzeń
• Produkcja i przekształcanie części składowych maszyn
• Planowanie i przygotowanie zadań
OCZEKUJEMY:
• Doświadczenie w pracach ślusarskich
• Praktyczne umiejętności spawalnicze,
• Znajomość języka niemieckiego
• Znajomość rysunku technicznego
OFERUJEMY
• stabilne długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres:
jodlowska@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny +48 722 006 602 lub 77 454 85 66.
Nr. Cert. 6760

ID ogłoszenia: 7225d6681e3edaf9