€ 10.13 brutto/h + 17€ diety

Praca w Niemczech na magazynie od zaraz, Pasawa 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Passau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2019 04:33

Z komunikatywną znajomością języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na magazynie w Pasawie przy kompletowaniu zamówień, inwentaryzacjach, załadunku okien oraz drzwi.

Pracownik na magazyn (K/M)
Poszukujemy Pracownika magazynowego mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózek dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowości – Passau (PL: Pasawa)

Opis stanowiska:
 prowadzenie inwentaryzacji na magazynie,
 składanie zamówień na w celu uzupełnienia niedoborów,
 prowadzenie załadunku okien i drzwi,
Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie 10,13 Euro brutto/h + 17 Euro diety,
 zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę,
 niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,
 możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,
 wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.
Wymagania:
 mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie,
 wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
 mile widziane własne prawo jazdy i samochód,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres,
mailowy: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Michała,
+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl
Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania “szyte na miarę”, na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.

ID ogłoszenia: 8255ca36a16962e6